Ieva Kunga

Dipl. Kommunikāciju dizainere / Ilustratore / Karikatūriste

Zīmēt un staigāt iemācījos vienlaicīgi. Man nav nekādu aizraujošu stāstu, kāpēc es zīmēju karikatūras, bet bērnībā garos ziemas vakaros, īpaši slimojot, lasīju veselību uzlabojošu literatūru, piemēram satīras žurnālus “Dadzis” un karikatūristu grāmatas. Visskarbākais kritiķis un skolotājs ir mans tēvs, Elmārs Kungs, kurš 70-tos gados zīmēja žurnālam “Dadzis”, vēlāk pēc Atmodas laika strādāja laikrakstam “Saldus Zeme”. 2011. gadā karikatūru zīmēšanas stafeti pārņemu es un vēl joprojām zīmēju karikatūras 3 reizes nedēļā.

Arī dažas skolas ir man palīdzējušas šai profesionālai izaugsmei: Liepājas Pedagoģiskā akadēmijā iegūts mākslas bakalaurs un Berlīnē  HTW Kommunikāciju dizaineres diploms.

Dzīvoju un strādāju Berlīnē. Esmu pašnodarbināta dizainere jau vairāk kā 16 gadus, veidoju uzņēmumu vizuālo koncepciju – grafikas un web dizainā, ilustrēju gan brīvi, gan pieņemu pasūtījumus. No idejas līdz tehniskam izpildījumam: tuša, zīmulis līdz Ipad ilustrācijai, varu savu darbu visiem pieejamiem vizuālās komunikācijas medijiem sagatavot.

Mani kontakti:

info@ievakunga.eu